





373,75 ₴
До основних технічних функцій домашньої метеостанції відносяться:
Важливо:
Домашня метеостанція – це компактний електронний прилад, призначений для використання вдома або в офісі, має великий набір функцій:
Дані про виміри і часу відображаються на великому дисплеї, що займає близько 90% розміру лицьової панелі приладу. Дисплей оснащений функцією підсвічування, тому ви зможете побачити відображені на ньому цифри навіть вночі.
Прилад виготовлений з міцного пластику, не схильного до корозії. Вдале дизайнерське виконання дозволяє пристрою чудово вписуватися в будь-який дизайн приміщення. Метеостанція з годинником буде відмінно виглядати на вашому столику біля ліжка, на робочому столі, на будь-якій полиці.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Додаткові функції і характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Будильник | Так |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Годинник | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Прогноз погоди | Ні |
| Проекція зображення | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність термометра | Да |
| Тип барометра | Електронний |
| Встановлення | Настільна |